| Malli | HVIS-500G |
|---|
| Käyttäjäryhmä | Ammattilaiset |
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | VaakaanPystysuuntaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Käyttöympäristön lämpötila min. | 10 °C |
| Käyttöympäristön lämpötila max. | 140 °C |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Malli | HVIS-500G |
|---|
| Korkeus | 182 mm |
| Leveys | 847 mm |
| Syvyys | 71 mm |
| Malli | HVIS-500G |
|---|
| EAN | 6417659042581 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264850 |
| Tullinumero EU | 85394900 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 1.03 m |
| Myyntipakkauksen leveys | 220 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 135 mm |
| Bruttopaino (kg) | 4.4 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.77 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.23 kg |
| Pakkauspuun paino | 0.77 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.