| Malli | HWS-S-25KG |
|---|
| Käyttäjäryhmä | Ammattilaiset |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Käyttöympäristön lämpötila min. | 5 °C |
| Käyttöympäristön lämpötila max. | 50 °C |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Malli | HWS-S-25KG |
|---|
| Korkeus | 130 mm |
| Leveys | 430 mm |
| Syvyys | 550 mm |
| Malli | HWS-S-25KG |
|---|
| EAN | 6417659027137 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8266952 |
| Tullinumero EU | 25161100 |
| Toimitussisältö (listattuna) | 25 kg suolatablettisäkki |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 170 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 580 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 390 mm |
| Bruttopaino (kg) | 25 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.1 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.