| Malli | IR-WP-510 |
|---|
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | VaakaanPystysuuntaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Käyttöympäristön lämpötila min. | -40 °C |
| Käyttöympäristön lämpötila max. | 95 °C |
| Malli | IR-WP-510 |
|---|
| Korkeus | 920 mm |
| Leveys | 820 mm |
| Syvyys | 5 mm |
| Malli | IR-WP-510 |
|---|
| EAN | 6417659046268 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264857 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Muovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 20 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 920 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 818 mm |
| Bruttopaino (kg) | 1.65 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.07 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.