| Malli | O-FTS2 |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Asennuskohde | Seinä |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Valkoinen |
| Malli | O-FTS2 |
|---|
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Syvyys | 58 mm |
| Malli | O-FTS2 |
|---|
| EAN | 9120053865355 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8266454 |
| Tullinumero EU | 90258040 |
| UNSPSC -numero | 41112200 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 75 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 105 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 157 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.24 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.04 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.