| Malli | O-S2-18S |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Teho (max. ulos) | 9 kW |
| Asennuskohde | Seinä |
| Käyttöympäristön lämpötila min. | -10 °C |
| Käyttöympäristön lämpötila max. | 40 °C |
| Käyttöympäristö | Sisätilat- kuiva alue |
| Malli | O-S2-18S |
|---|
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 248 mm |
| Syvyys | 220 mm |
| Malli | O-S2-18S |
|---|
| Nettopaino | 1.45 kg |
| Ohjauspaneelin paino | 1.45 kg |
| Malli | O-S2-18S |
|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX4 |
| Sähköverkon taajuus | 50 Hz |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 400V 3N~ |
| Malli | O-S2-18S |
|---|
| EAN | 9120053864488 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264868 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 120 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 275 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 335 mm |
| Bruttopaino (kg) | 1.87 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.35 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.