| Malli | P-IS1-T |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Teho (max. ulos) | 3 kW |
| Asennuskohde | Seinä |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Valkoinen |
| Käyttöympäristön lämpötila min. | 0 °C |
| Käyttöympäristön lämpötila max. | 70 °C |
| Malli | P-IS1-T |
|---|
| Korkeus | 135 mm |
| Leveys | 179 mm |
| Syvyys | 48 mm |
| Ohjauspaneelin leveys | 180 mm |
| Ohjauspaneelin syvyys | 135 mm |
| Ohjauspaneelin korkeus | 49 mm |
| Malli | P-IS1-T |
|---|
| Maksimi kuorma valolle | 200 W |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 230V~ |
| Malli | P-IS1-T |
|---|
| EAN | 9120053860343 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264869 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen korkeus | 290 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 340 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 120 mm |
| Bruttopaino (kg) | 1.18 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.