| Malli | PRO-C-HOT |
|---|
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | Vaakaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Käyttöympäristön lämpötila min. | -10 °C |
| Käyttöympäristön lämpötila max. | 70 °C |
| Ohjauspaneelin tyyppi | Professional D |
| Malli | PRO-C-HOT |
|---|
| Nettopaino | 0.15 kg |
| Ohjauspaneelin paino | 0.15 kg |
| Malli | PRO-C-HOT |
|---|
| EAN | 9120053868738 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 105 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 175 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 155 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.27 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.11 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.01 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.