| Malli | PRO-D3-CU |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Ohjauspaneelin tyyppi | Professional D |
| Malli | PRO-D3-CU |
|---|
| Korkeus | 37 mm |
| Leveys | 80 mm |
| Syvyys | 104 mm |
| Malli | PRO-D3-CU |
|---|
| Nettopaino | 0.19 kg |
| Ohjauspaneelin paino | 0.17 kg |
| Malli | PRO-D3-CU |
|---|
| EAN | 9120053864792 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 95 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 145 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 173 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.26 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.07 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.01 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.