| Malli | PRO-DA-CU |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Ohjauspaneelin tyyppi | Professional |
| Malli | PRO-DA-CU |
|---|
| Korkeus | 37 mm |
| Leveys | 65 mm |
| Syvyys | 104 mm |
| Malli | PRO-DA-CU |
|---|
| Nettopaino | 0.14 kg |
| Ohjauspaneelin paino | 0.13 kg |
| Malli | PRO-DA-CU |
|---|
| EAN | 9120053864839 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264879 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 95 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 145 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 173 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.22 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.06 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.01 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.