| Malli | PRO-IP-D3I |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Teho (max. ulos) | 10.5 kW |
| Asennuskohde | Seinä |
| Malli | PRO-IP-D3I |
|---|
| Sähköverkon taajuus | 50 Hz |
| Sulakkeet (400V3N~) kpl x ampeeria | 3x16 |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 400V 3N~ |
| Malli | PRO-IP-D3I |
|---|
| EAN | 9120053868493 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264884 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen korkeus | 190 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 320 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 370 mm |
| Bruttopaino (kg) | 3.69 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.6 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.