| Malli | PRO-LT3 |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Teho (max. ulos) | 10.8 kW |
| Asennuskohde | Seinä |
| Ohjauspaneelin tyyppi | Professional |
| Malli | PRO-LT3 |
|---|
| Korkeus | 220 mm |
| Leveys | 320 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Ohjauspaneelin leveys | 80 mm |
| Ohjauspaneelin syvyys | 38 mm |
| Ohjauspaneelin korkeus | 104 mm |
| Malli | PRO-LT3 |
|---|
| EAN | 9120053868417 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264886 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen korkeus | 195 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 325 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 470 mm |
| Bruttopaino (kg) | 3.31 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.7 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.03 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.