Tarvikkeet - Tekstiilit
Pyyhe Let's sauna 90x170cm valkoinen
SAC80403
Harvia Let's sauna -pyyhe on kooltaan reilu 90 x 170 cm – selvästi tavallista pyyhettä isompi, joten se riittää mukavasti koko saunomiseen. Kankaan pintaan on jacquard-kudonnalla tuotu esiin "Let's sauna." -teksti, joka näkyy hienona reliefikuviona ilman erillisiä painatuksia tai kirjailuja. EU:ssa valmistettu, laadukasta froteepuuvillaa – pehmeä, hyvin imevä ja kestävä.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- SAC80403
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | SAC80403 |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Valkoinen |
Mitat
Mitat
| Malli | SAC80403 |
|---|---|
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 1.7 m |
| Syvyys | 4 mm |
Painot
Painot
| Malli | SAC80403 |
|---|---|
| Nettopaino | 0.56 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | SAC80403 |
|---|---|
| EAN | 6417659044738 |
| Tullinumero EU | 6417659044738 |
| Toimitussisältö (listattuna) | Tekstiili |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Muovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 620 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 310 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 400 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.58 kg |
| Myyntierä 2, pakkausmateriaalit | Pahvi |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.