| Malli | SC-F1F2-H |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Malli | SC-F1F2-H |
|---|
| Korkeus | 47 mm |
| Leveys | 82 mm |
| Syvyys | 39 mm |
| Malli | SC-F1F2-H |
|---|
| EAN | 9120053865096 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8266455 |
| Tullinumero EU | 44219999 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 55 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 95 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 65 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.05 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.02 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.