| Malli | SP645 |
|---|
| Käyttöympäristö | Sisätilat- kuiva alue |
| Malli | SP645 |
|---|
| Korkeus | 120 mm |
| Leveys | 130 mm |
| Syvyys | 30 mm |
| Malli | SP645 |
|---|
| Nettopaino | 0.28 kg |
| Malli | SP645 |
|---|
| EAN | 6417659038522 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264612 |
| ETIM -numero | EC001885 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 190 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 290 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 50 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.36 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.08 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.01 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.