| Malli | SP680 |
|---|
| Varastointilämpötila min. | 5 °C |
| Varastointilämpötila max. | 30 °C |
| Käyttöympäristö | Sisätilat- kuiva alue |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Sähkö (matalajännite <50V 1N~) |
| Malli | SP680 |
|---|
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Malli | SP680 |
|---|
| Sähköverkon taajuus | 50 Hz |
| Malli | SP680 |
|---|
| EAN | 6417659038621 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264615 |
| Tullinumero EU | 73219000 |
| ETIM -numero | EC001885 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 790 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 530 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 570 mm |
| Bruttopaino (kg) | 9 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.