Puukiukaiden lisävarusteet|M series
Suojaseinä Harvia M
WL400
Harvia WL400 -suojaseinä on suunniteltu ja hyväksytty puulämmitteisille Harvia-kiukaille (Harvia M1, M2, M3 ja M3 SL). Kiukaan suojaseinä pienentää huomattavasti suojaetäisyyksiä palaviin materiaaleihin – käytännössä kiuas mahtuu pienempään tilaan. Suojaseinä kiinnittyy kiukaaseen ja sen muoto mukailee kiukaan muotoja, joten kokonaisuus on entistä linjakkaampi. Koska Harvian suojaseinät ovat kiuasmallikohtaisia, kompromisseja ei ole tarvinnut tehdä muotoilussa tai suojauskyvyssä. Suojaseinästä on saatavana sekä täysi versio, että yhden sivun suoja, joka on asennettavissa kummalle puolelle kiuasta tahansa. Suojaseinien materiaali on mustaksi maalattu teräslevy. Jos myös lattia pitää suojata, musta suoja-alusta WL100 on tyyliin sopiva ratkaisu.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- WL400
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | WL400 |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Ei mikään |
Mitat
Mitat
| Malli | WL400 |
|---|---|
| Korkeus | 800 mm |
| Leveys | 480 mm |
| Syvyys | 30 mm |
Painot
Painot
| Malli | WL400 |
|---|---|
| Nettopaino | 3 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | WL400 |
|---|---|
| EAN | 6417659016520 |
| Tullinumero EU | 73219000 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen korkeus | 850 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 500 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 120 mm |
| Bruttopaino (kg) | 3.8 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.