Puukiukaiden lisävarusteet|Linear
Suojaseinä Harvia L22LS/RS WL585 kokonainen
WL585
Harvia WL585 -suojaseinä on suunniteltu ja hyväksytty puulämmitteisille Harvia-kiukaille (Harvia 22 RS ja LS/Linear 22 RS ja LS). Kiukaan suojaseinä pienentää huomattavasti suojaetäisyyksiä palaviin materiaaleihin – käytännössä kiuas mahtuu pienempään tilaan. Suojaseinä kiinnittyy kiukaaseen ja sen muoto mukailee kiukaan muotoja, joten kokonaisuus on entistä linjakkaampi. Koska Harvian suojaseinät ovat kiuasmallikohtaisia, kompromisseja ei ole tarvinnut tehdä muotoilussa tai suojauskyvyssä. Suojaseinästä on saatavana sekä täysi versio, että yhden sivun suoja, joka on asennettavissa kummalle puolelle kiuasta tahansa. Suojaseinien materiaali on mustaksi maalattu teräslevy. Jos myös lattia pitää suojata, musta suoja-alusta WL100 on tyyliin sopiva ratkaisu.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- WL585
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | WL585 |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Ei mikään |
Mitat
Mitat
| Malli | WL585 |
|---|---|
| Korkeus | 855 mm |
| Leveys | 620 mm |
| Syvyys | 590 mm |
Painot
Painot
| Malli | WL585 |
|---|---|
| Nettopaino | 9 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | WL585 |
|---|---|
| EAN | 6417659019194 |
| Tullinumero EU | 73219000 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 120 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 600 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 950 mm |
| Bruttopaino (kg) | 9.9 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.