Puukiukaiden lisävarusteet|PRO
Suojaseinä Harvia Pro 20 ES
WL600
Harvia WL600 -suojaseinä on suunniteltu ja hyväksytty puulämmitteisille Harvia-kiukaille (Harvia 20 ES Pro/S). Kiukaan suojaseinä pienentää huomattavasti suojaetäisyyksiä palaviin materiaaleihin – käytännössä kiuas mahtuu pienempään tilaan. Suojaseinä kiinnittyy kiukaaseen ja sen muoto mukailee kiukaan muotoja, joten kokonaisuus on entistä linjakkaampi. Koska Harvian suojaseinät ovat kiuasmallikohtaisia, kompromisseja ei ole tarvinnut tehdä muotoilussa tai suojauskyvyssä. Suojaseinästä on saatavana sekä täysi versio, että yhden sivun suoja, joka on asennettavissa kummalle puolelle kiuasta tahansa. Suojaseinien materiaali on mustaksi maalattu teräslevy. Jos myös lattia pitää suojata, musta suoja-alusta WL100 on tyyliin sopiva ratkaisu.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- WL600
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | WL600 |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Ei mikään |
Mitat
Mitat
| Malli | WL600 |
|---|---|
| Korkeus | 820 mm |
| Leveys | 710 mm |
Painot
Painot
| Malli | WL600 |
|---|---|
| Nettopaino | 4.5 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | WL600 |
|---|---|
| EAN | 6417659016599 |
| Tullinumero EU | 73219000 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen korkeus | 740 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 855 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 120 mm |
| Bruttopaino (kg) | 5.4 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.9 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.