Ei saatavilla
Puulämmitteiset - Muut tuotteet
Loimusavustin Harvia
WS100
Tyylikäs ulkonäkö, kestävyys ja erityisesti käyttömukavuus tekevät Harvia-loimusavustimesta halutun laatutuotteen. Valmistuksessa on käytetty runsaasti ruostumatonta terästä. Kaikki ritilät ovat kromattuja ja ne voi pestä normaalisti. Savustin sisältää lämpötason, rasvapellin, savustusritilät, kantokahvat sekä loimutusritilän kannattimineen. Lisävarusteena on saatavana teräksinen muurinpohjapannu. Harvia-loimusavustimella valmistat melkein mitä vain. Lisätarvikkeeksi voit hankkia muurinpohjapannun, jolla voit paistaa kalat, lihat, letut ja vihannekset. Tulipesässä on helppo kypsyttää uuniperunat, nauriit ja vaikka rosvopaisti. Loimuttamalla kypsytät broilerit ja pihvit nopeasti. Myös monet herkulliset jälkiruuat onnistuvat loimusavustimessa.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- WS100
- Sähkönumero (FI/STK)
- 8260799
- Elinkaaren status
- Poistunut
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | WS100 |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Asennuskohde | Lattia |
| Käyttöympäristö | Ulkotila |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Puu |
Painot
Painot
| Malli | WS100 |
|---|---|
| Nettopaino | 14.9 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | WS100 |
|---|---|
| EAN | 6410082607990 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8260799 |
| Tullinumero EU | 73218900 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen korkeus | 720 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 520 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 440 mm |
| Bruttopaino (kg) | 16.8 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.