Spareparts|Black Line
Spare part Harvia knob door handle for glass doors with black aluminum frames, black. Includes frame plugs.
SPSAZ045AM
The Harvia Black Line series knob handle is stylish with black aluminium frames and is particularly suitable as part of a dark sauna interior. Includes frame plugs.
Find your nearest dealer
The best sauna and spa experiences are waiting for you.
- Item number Harvia
- SPSAZ045AM
Technical
Features
Features
| Model | SPSAZ045AM |
|---|---|
| Color | Black |
Measurements
Measurements
| Model | SPSAZ045AM |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Depth | 50 mm |
Weights
Weights
| Model | SPSAZ045AM |
|---|---|
| Net weight | 0.2 kg |
Logistics
Logistics
| Model | SPSAZ045AM |
|---|---|
| EAN | 6417659048859 |
| Customs tariff number EU | 8302100090 |
| Product unit (pcs, meters etc.) | PCS |
| Sales unit | pcs |
| Packaging materials | Plastic bag |
| Package height | 270 mm |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 270 mm |
| Gross weight | 0.2 kg |
Please check the product manual for updated information before use.